خانه

Shenzhen Bozee Technology Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

Shenzhen Bozee در سال 2014 تاسیس شده است و در نمایش های مختلف در سراسر جهان شرکت کرده است، و ما خانواده بزرگی هستیم که دارای افراد مثبت، سخت کوش و کوشا هستیم تا با هم در بسیاری از فعالیت ها شرکت کنیم.Quickshare Collaboration شهرت ما از پروتکل های شبکه Wi-Fi دوگانه پشتیبانی می کند.از وای فای دو باند 5.8 گیگاهرتز با آنتن هایی با حساسیت بالا پشتیبانی می کند تا بهترین تجربه نمایش بی سیم را به شما ارائه دهد.این می‌تواند از سیستم iOS/Android/Windows/MAC/Linux پشتیبانی کند، می‌توانید به راحتی از تلفن‌ها/پدها/لپ‌تاپ/کامپیوتر خود به صفحه نمایش بزرگ انعکاس دهید و در جلسه به اشتراک بگذارید.تجهیزات سیستم ارائه بی‌سیم QuickShare BYOD برای مدارس و شرکت‌ها محبوب هستند.

 

چین Shenzhen Bozee Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 0

چین Shenzhen Bozee Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 1

چین Shenzhen Bozee Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 2

(نمایش ISE 2019)

چین Shenzhen Bozee Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 3

چین Shenzhen Bozee Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 4

( Quickshare به ISE 2020 در آمستردام پیوست)

 

چین Shenzhen Bozee Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 5

چین Shenzhen Bozee Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 6

چین Shenzhen Bozee Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 7

(Shenzhen Bozee در Infocomm India 2019 شرکت کرد)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Shenzhen Bozee در سال 2014 تاسیس شده است و در نمایش های مختلف در سراسر جهان شرکت کرده است، و ما خانواده بزرگی هستیم که دارای افراد مثبت، سخت کوش و کوشا هستیم تا با هم در بسیاری از فعالیت ها شرکت کنیم.Quickshare Collaboration شهرت ما از پروتکل های شبکه Wi-Fi دوگانه پشتیبانی می کند.از وای فای دو باند 5.8 گیگاهرتز با آنتن هایی با حساسیت بالا پشتیبانی می کند تا بهترین تجربه نمایش بی سیم را به شما ارائه دهد.این می‌تواند از سیستم iOS/Android/Windows/MAC/Linux پشتیبانی کند، می‌توانید آینه‌کاری آسان از تلفن‌ها/پدها/لپ‌تاپ/کامپیوتر خود را به صفحه بزرگ ببینید و در جلسه به اشتراک بگذارید.تجهیزات سیستم ارائه بی سیم QuickShare BYOD برای مدارس و شرکت ها محبوب هستند.

Shenzhen Bozee Technology Co., Ltd. Shenzhen Bozee Technology Co., Ltd. Shenzhen Bozee Technology Co., Ltd. Shenzhen Bozee Technology Co., Ltd. Shenzhen Bozee Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

فروشنده

مارک های : QuickShare

تعداد کارمندان : 20~50

فروش سالانه : 500million-800million

سال تاسیس : 2014

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Shenzhen Bozee Technology Co., Ltd. گواهینامه ها چین Shenzhen Bozee Technology Co., Ltd. گواهینامه ها چین Shenzhen Bozee Technology Co., Ltd. گواهینامه ها چین Shenzhen Bozee Technology Co., Ltd. گواهینامه ها چین Shenzhen Bozee Technology Co., Ltd. گواهینامه ها